بسمه تعالی

 

به استحضار پژوهشگران عزيز مي رساند به دليل مشكل فني، سايت گنجينه اسناد در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لذا ضمن عذرخواهي فراوان از پژوهشگران عزيز و تشكر از صبوري كه بخرج مي دهيد توجه شما عزيزان را به نكات زير جلب مي نماييم:

1. چنانچه در سايت گنجينه اسناد به دنبال مقاله چاپ شده خود در شماره 95 ( پائيز 1393)  و شماره‌هاي قبل از اين هستيد مي توانيد به سايت (magiran.com ) مراجعه فرمائيد.

2. چنانچه مي خواهيد مقاله جديدي را براي گنجينه اسناد ارسال فرمائيد لطفا فايل مقاله را به ايميل‌هاي ganjineh@nlai.ir   يا ma-sbidgoli@nlai.ir  يا m.sadat@yahoo.com  ارسال فرمائيد و از طريق ايميل، پيگير مقالات خود باشيد.

3. چنانچه مقاله‌اي را قبلا در سايت بارگزاري كرده‌ايد لطفا و ضمن پوزش مجدد، فايل مقاله را به ايميل‌هاي بالا ارسال فرمائيد تا  فرآيند داوري از طريق ايميل دنبال گردد.

4. علي‌رغم قطع شدن سايت، انتشار مجله به صورت به‌روز ادامه دارد و شماره 96 ( زمستان1393) تا 20 بهمن ماه بر روي سايت|(magiran.com) منتشر خواهد شد.

5. در صورت نياز، خواهشمند است براي تماس با دفتر مجله در روزهاي يكشنبه با شماره تلفن 02122900270 داخلي 2431 از ساعت 8 صبح تا 12 تماس حاصل فرمائيد.

6. گنجينه اسناد همواره سعي كرده كه به‌هنگام منتشر شود و اعتماد پژوهشگران ادامه دهنده اين مسير خواهد بود و ان شاء الله به زودي شاهد يكصدمين شماره گنجينه اسناد خواهيم بود.

 

 

 

از صبوري شما سپاسگزاريم

گنجينه اسناد